Серед опитаних у Запорізькій області виявилась найбільша по Україні частка людей, які повідомляли про наявність в них хвороби протягом останнього року (83%). Водночас область увійшла до топ-3 за кількістю респондентів, які надавали перевагу самолікуванню, ніж зверненню до лікаря під час хвороб. 53% повідомили про те, що були хворі, але не відвідували лікаря або не були госпіталізовані через брак коштів. Середня вартість придбаних за останні 30 днів ліків для регіону склала 344 грн., що є нижчим показником порівняно з Україною в цілому (550 грн.).

Проблемною для регіону є оцінка місця свого проживання – 33,3% опитаних вважають його поганим або дуже поганим, що є одним з найвищих показників по Україні. Оцінка проводилась за такими параметрами як: кількість та стан обладнання на відкритих спортивних майданчиках, кількість та стан обладнання відкритих дитячих майданчиків, наявність зелених зон — дерев, парків, алей, газонів, безпека протягом дня та вночі, наявність велосипедних доріжок та загальна оцінка навколишнього простору.

Область показала одну з найвищих часток опитаних, що позитивно ставляться до вакцинації87%. Респонденти Запорізької області також продемонстрували високий рівень обізнаності щодо симптомів інсульту – 75% змогли правильно назвати принаймні два симптоми.